July Malas
Leave a comment

Fotogalerie nových Mal

 

Než se rozepíšu o zákulisí, jak jsem začala věnovat více a více času Malám – ještě se pochlubím s výslednými produkty. Tyto tři jsou mí absolutní oblíbenci. Konečně jsem se také naučila navlékat střapeček.

(Ten je nakonec taky kupovaný. Nejprve jsem si dělala vlastní střapce z bavlny, kterou používám i k uzlíkování, ale hedvábí má lepší vlastnosti, je lehké a klouzavé. Líbí se mi, jak se natřásá, když jdete.)

Ale ještě k tomu připevňování střapečku. Nejprve mi musel Vráťa pomáhat. Kolikrát jsme se poštěkali 😀 když jsem měla pocit, že to prostě nedrží správně nebo ne dost pevně… Znáte to. Ale když se to kluk užuž začínal učit, jak si ty vlásešky hedvábí správně chytnout, aby nevyklouzávali pod prsty ven, naučila jsem se to (na truc?) sama. Jsem ráda, když jsem nezávislá. Ikdyž Vráťa mi právě tuto mou touhu nejvíc vymlouvá. „Nech si pomoct,“ povidá furt :D. Hodný hoch můj milý.

Tato kombinace je naprosto dokonalá. Hezký je příběh, jak k ní došlo.

Toto je Mala na přání jedné zákaznice, která mi do zprávy přímo napsala, že si představuje tyto tři kameny, ale že si není jistá, jestli se k sobě hodí. Já jsem byla ten den zrovna v Londýně (nakupovat právě korálky, i když jsem byla docela zklamaná, že ten krámek byl už docela přebraný), a také jsem si takovou kombinace neuměla představit. Nicméně jsem si říkala, že se na to podívám doma. Ještě v jednu v noci, kdy jsme přijeli do Cardiffu, jsem vysypala amazonit (modrý) a rodochrozit (růžový) na misku, abych je viděla, jak k sobě pasují. A nebyla jsem nijak oslovena. Bylo to moc „jedovaté“ – dá se to tak říct? Nijak se mi to nelíbilo, ale bála jsem se nevyhovět. Tak jsem to nafotila a poslala mamince, která je v tomhle už zajetá. Okamžitě mi odpověděla, že je to úžasné a ať se nebojím tam i to tygří oko přidat! Čučela jsem. Ale pak mi poslala pár fotek, které má na svých facebookových stránkách HAMSA by Malina a fakt že jo! Ladilo to krásně! Zastyděla jsem se za své docela ukvapené odsouzení té kombinace. Ale musela jsem být asi už unavená nebo nevím, jaktože jsem tu nádheru vůbec neviděla.

Ta kombinace se stala mou tak oblíbenou, že jsem k této Male vyrobila i její sestru, kterou jsem doufala si nechat. Ale nakonec bude k mání nejspíš v jednom Yoga studiu, zatím nevím, časem prozradím víc :).

Tuto poslední si objednala má kamarádka pro svou maminku. O Vendě už jsem vyprávěla v příspěvku Výlet do Tenby. Seznámili jsme se v Cardiffu, ale přitom v Čechách od sebe bydlíme sotva pár kilometrů. Zadání bylo (jako všechno, co se s Vendy spojuje) zmatené a nekonkrétní. Vlastně i kameny jsem nakonec vybrala sama. Alespoň ta barevná kombinace z Venďuchy vylezla. Černobílou jí neurazíme. Hlavně decentně 😀

Miluju Tě Venďo! Buď nadále tak úžasně crazy a ulítlá. Sluší Ti to!

(Btw. Nyní je v Miláně. Měla tam letět se dvěma kamarádkami. Naneštěstí jim dvěma uletělo letadlo. A to měla každá letět v jiný čas z jiného letiště. Náhoda? …. Nemyslím si. 😀 Takže Venďa si užila Miláno i o samotě.)

Mějte se hezky,

buďte lidmi a užívejte si to. Nic jiného nám vlastně nezbejvá…

MJ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.